Download Filmy,XXX,Hry,MP3,...zdarma

Kalendář

Reklama

Reklama

Bastard.cz - trička s potiskem

.::Novinky webu::.

Tak je to všechno pěkně v prdeli !!!

Tak je to všechno pěkně v prdeli !!! Přišel mi email s tím, že porušuji zákony ČR a abych do 24 hodin smazal veškerý obsah jinak mě dají k soudu ale co přečtěte si ten email sami …
Dobrý den,

jsme z instituce odhalující zločin (zejména porušování autorských práv) na internetových stránkách, při průzkumu jsme zjistili, že Vaše internetová stránka http://www.bzek.wgz.cz/ na hostingu www.webgarden.cz porušuje autorská práva, v tomto případě několika násobně.
Přestože se jedná pouze o odkazy, jejich šíření je podle nového zákoníku EU od r. 2009 trestné, a může mít stejnou právní váhu u soudu jako samotné nahrávání souborů bez přímého dovolení autora.
Kontaktovali jsme správce hostingu www.webgarden.cz, který sdělil a písemně doložil jejich nevinnu z důvodu, protože samotní autoři www stránek ručí za svůj obsah sami.
Tímto vás vyzýváme k okamžitému smazání veškerých odkazů a rubrik porušujících zákoník EU platný od r. 2009.Pokud tak neučiníte do 24 hodin od obdržení tohoto e-mailu, bude Váš případ předán policii a následně k soudnímu řízení.

Nyní asi web skončil, takže bych tímto bych chtěl poděkovat všem co mi web záviděli a chtěli abych ho zrušil jako byl Sk4Te,Spamer kterej mě prásknul,sám se k tobu teplous denně jebanej fotrem přiznal!

Já prostě nechápu demenci lidí jako jsou již víše zmiňovaní, že když se jim tu nelíbí maj furt nějakej problém a hrajou si na strašný tvrďáky a chytrý borce že sem furt lezou a jsou jak za komoušů práskači. Tehlech teplej bratrů je mi fakt líto a jak již zde už někdo v příspěvcích psal "Tak na každou svini se voda vaří"
Poslední komentáře
13.03.2009 10:08:26: Nezbyva mi nic jineho nez se pridat k vetsine..Tehle veb byl zdaleka ten nejlepsi co sem znala.Sem s...
13.03.2009 07:38:39: Je mi moc líto,že tenhle web zmizí.Byl jsi moc dobrej a web taky.Radil jsi sháněl aktualizoval a to ...
13.03.2009 00:29:18: Jen se přidávám k ostatním...tohle byl fakt nejlepší web stáhla sem tu tolik filmů a vždycky našla i...
12.03.2009 19:36:52: Bzek zkus celej ten web obnovit a treba ti ho nesmazou xD uz se treba na tebe vysrali